CASHFLOW to więcej niż gra planszowa

Dnia 18 października 2018r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się  na Międzyszkolny Turniej CASHFLOW.

Organizatorami Turnieju były Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana w Elblągu, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu oraz Bursa Nr 3 w Elblągu. Patronat nad naszym przedsięwzięciem objął pan Artur Chojecki – Wojewoda Warmińsko-Mazurski. Fundatorem nagród było Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana oraz Wojewoda Warmińsko-Mazurski.

Spotkanie organizowane jest z okazji Dni Papieskich oraz Ogólnopolskiego Tygodnia Przedsiębiorczości.

W rywalizacji brały udział I LIceum Ogólnokształcącego, III Liceum Ogólnokształcącego, Zespół Szkół Mechanicznych,  Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 23, Szkoła Podstawowa Nr 25
Gimnazjum Nr 8, Gimnazjum Nr 9.

A oto finałowe piątki:

Kategoria – Gim/SP:

1. Mateusz Gągalski – SP Nr 25
  2. Barnicka Maja – Gimnazjum Nr 8
  3. Korbela Dagmara – SP NR 25
  4. Czkuj Małgorzata – Gimnazjum Nr 8
  5. Puzio Kacper – SP Nr 25

Kategoria – Szkoły ponadgimnazjalne:

1. Piotr Garbaczewski – Zespół Szkół Mechanicznych
  2. Paweł Podlaski – Zespół Szkół Mechanicznych