VI Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery

Dnia 16 listopada 2018 r. w ramach VI Ogólnopolskiego Dnia Planowania Kariery i Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klas III obejrzeli retransmisję wykładu z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie z dziedziny samodoskonalenia i rozwijania własnego potencjału „Samorozwój kluczem do sukcesu”

Program wykładu poruszał zagadnienia:

• Najważniejsze pytanie w karierze.
  • Komiks jako niestandardowa pomoc w nauce.
  • Chcę być kimś – aplikacja życiowego sukcesu.

Prelegenci:

Michał Zawadka – pisarz, autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży. Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream.

Dr Andrzej Kuśmierz – wykładowca w Katedrze Strategii Akademii Leona Koźmińskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, programu Top500 Innovators w Uniwersytecie Stanforda oraz Leadership Academy for Poland.
Prowadzi doradztwo, wykłady oraz warsztaty z obszarów strategii, przywództwa oraz e-biznesu. Doradza przedsiębiorstwom z branży IT, telekomunikacyjnej i medycznej.

Andrzej Dusiewicz – historyk specjalizujący się w historii XIX i XX w., nauczyciel historii i WOS w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej (1993–2001) i XVII Liceum Ogólnokształcącym im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego (1996–1997), od 2001 r. redaktor merytoryczny w wydawnictwach edukacyjnych. W 2007 r. współpracował przy obudowie dydaktycznej z Andrzejem Wajdą przy filmie Katyń i w 2011 Jerzym Hoffmanem przy filmie Bitwa Warszawska 1920 r.

Prowadzący: Michał Margański – dziennikarz radiowy, dj, promotor jazzu i muzyki elektronicznej. Od 2003r. związany z Polskim Radiem. Wcześniej pracował w stacjach komercyjnych m.in. w Radiu Jazz. W Programie Trzecim Polskiego Radia w autorskich audycjach AnagrammarganA i  Potrójne Pasmo Przenoszenia  prezentuje muzykę wyrastającą z jazzu i elektroniki.