ZSEiO na”Świątecznych Spotkaniach Elblążan 2018″.

W dniach 15 – 16 grudnia, elbląska Starówka tętniła życiem w związku z dorocznymi Świątecznymi Spotkaniami Elblążan. I tym razem organizatorzy postarali się o wiele atrakcji, świąteczny nastrój, coś dla ciała i dla ducha. Bardzo czynnie „działali” w czasie spotkań uczniowie klas technik – logistyk z innowacją wojskową. Już po raz trzeci nasi uczniowie zostali wolontariuszami i kwestowali wśród elblążan, zbierając karmę, koce, poduszki, zabawki i pieniądze do specjalnych puszek na rzecz podopiecznych elbląskiego schroniska dla zwierząt. Poza kwestowaniem przeprowadziliśmy 2 aukcje ze sceny głównej, licytując wiele przedmiotów. Z samych aukcji uzyskaliśmy prawie 1200 zł. Cała „uzbierana” przez naszych”wojskowych” uczniów kwota to 5567,64 złote. Ponadto wiele, wiele, wiele  zabawek, puszek z karmą, wielkich toreb karmy suchej, koców, poduszek a także środków higieny i dezinfekcji. Dziękujemy naszym wspaniałym uczniom za zaangażowanie ale przede wszystkim za wieeeeelkie serce.