PODZIĘKOWANIA ABSOLWENTÓW


Dnia 24 kwietnia to dzień, w którym my, czwarte klasy, zakończyliśmy edukację w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących.

To były cztery lata ciężkiej nauki, wspinania się po schodach wiedzy, aby osiągnąć sukces. To Wy, drodzy Nauczyciele, nasi Wychowawcy, szanowna Dyrekcjo, sprawiliście, że czas spędzony w murach szkoły był wspaniały.
Wspomnienia, których nie odbierze nam nikt, już zawsze będą wywoływać uśmiech na naszych twarzach.

Z łezką w oku wspominamy chwile, gdzie, jako pierwszoklasiści stawialiśmy niepewne kroki, przekraczając progi nowej szkoły. Nie zawsze było łatwo, jak to w życiu bywa. Pierwsze sprawdziany, odpowiedzi ustne, kartkówki, które były dla nas nie lada wyzwaniem. Bliższe poznanie nowych ludzi, nauczycieli, ale też koleżanek, kolegów, których poznaliśmy w szkole średniej, nie pozwoliło na to, aby się załamać. Wiele czasu poświęcaliśmy na naukę, która z czasem stała się przyjemnością, a to tylko Państwa zasługa, drodzy nauczyciele, którzy okazaliście się niezastąpieni. Włożyliście ogromny wkład w naszą naukę, za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni.


Zawsze mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i zrozumienie. Atmosfera, którą tworzyliście, pozytywnie wpłynęła na nasz rozwój. Choć nie zawsze było kolorowo, z całą pewnością w naszej pamięci pozostaną tylko te dobre wspomnienia. Jednocześnie mamy także nadzieje, że my, jako uczniowie nie zawiedliśmy. Każdy pracownik szkoły wniósł w nasze życie coś wyjątkowego. Dzisiaj mury szkoły opuszczamy z bagażem pełnym doświadczeń i wierzymy, że wszystko, czego się nauczyliśmy, uczyni z nas ludzi mądrych i odpowiedzialnych.


Okoliczności nie pozwoliły nam na to, abyśmy osobiście mogli powiedzieć, jak bardzo jesteśmy wdzięczni. Jednak mamy nadzieję, że będzie jeszcze na to czas.

Tymczasem my, tegoroczni absolwenci naszej szkoły, serdecznie dziękujmy Dyrekcji, całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły.


Absolwenci Technikum Anno Domini 2020

https://www.youtube.com/watch?v=nDziOTSVG78