„Logistycy” zakończyli praktyki.

Uczniowie klasy IIb czyli Technik – Logistyk zakończyli swoje pierwsze praktyki zawodowe.

Część klasy odbywała praktyki w Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu oraz w 16. Żuławskim Pułku Logistycznym. To właśnie w Sali Tradycji Pułku Logistycznego odbyło się uroczyste podsumowanie czterotygodniowych praktyk. Uczniowie spotkali się ze swoimi opiekunami, usłyszeli jak Dowództwo Pułku oceniło ich praktyki, ich zaangażowanie i wiedzę merytoryczną.

Przedstawiciele Dowództwa Jednostki wysłuchali także uwag i propozycji do realizacji w czasie kolejnych praktyk. Jak nas poinformowano – obie strony oceniły przebieg praktyk bardzo pozytywnie. Nasi uczniowie otrzymali od Dowództwa 16. Pułku okolicznościowe Certyfikaty rewanżując się swoim opiekunom podziękowaniami i przepięknymi bukietami kwiatów. Obie strony umówiły się na powrót do Pułku – na kolejne praktyki i na służbę w szeregach żołnierzy zawodowych.

Tekst: ppłk rez. Zbigniew Tuszyński

Foto: Agata Janik