„Trenuj z Wojskiem” w 9. Brygadzie Kawalerii Pancernej w Braniewie

Już w sobotę – 15 kwietnia – 9. Brygada Kawalerii Pancernej zaprasza do udziału w programie

„Trenuj z Wojskiem”.

To kolejna odsłona ogólnopolskiej akcji, tym razem tak blisko nas. Wystarczą Wasze chęci i wiek 15 – 65 lat – zatem można szkolić się z Tatą, Mamą, Babcią, Dziadkiem a w zasadzie z całą Rodziną. 9. Brygada zadba o resztę. Podczas szkolenia uczestnicy poznają podstawowe umiejętności wojskowe z zakresu:
– posługiwania się bronią oraz strzelania z wykorzystaniem trenażerów;
– walki wręcz i samoobrony w bezpośrednim kontakcie;
– przetrwania w trudnych warunkach;
– udzielania pierwszej pomocy;

Uczestnicy zapoznają się także ze sprzętem będącym na wyposażeniu zarówno jednostki jak Sił Zbrojnych RP. Niestety – względy ochrony i obrony wymagają odrobiny biurokracji. Na szkolenie można się zapisać najlepiej wysyłając swoje dane (imię, nazwisko, wiek oraz termin szkolenia –  15.04  na podane poniżej adresy mailowe:
ka.wozniak@ron.mil.pl
9bkpanc@ron mil.pl

Prosimy też o zapoznanie się z regulaminem akcji oraz pobranie, wydrukowanie, podpisanie i dostarczenie na ćwiczenia załączników –  oświadczenie uczestnika, zgoda rodzica/opiekuna, RODO.

Wszystkie informacje oraz załączniki znajdziecie na stronie internetowej 9. Brygady Kawalerii Pancernej oraz fb. Lepiej soboty z Rodziną i Wojskiem spędzić się nie da.

Zapraszamy.

ppłk rez. Zbigniew Tuszyński