Oferta zajęć pozalekcyjnych 2017/2018


Oferta zajęć pozalekcyjnych

w roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkół Ekonomicznych

i Ogólnokształcących

w Elblągu

 

Lp.

Nazwisko i imię Rodzaj prowadzonych zajęć Termin Sala
1 Domżał Joanna Koło dla zainteresowanych biologią Poniedziałek 8.00 24
2 Rekść Martyna Koło matematyczne Piątek

12.20

4a
3 Dorociak Wioletta Zajęcia sportowo-rekreacyjne Czwartek

15.00

Sala gimnastyczna
4 Mazuś Janusz Zajęcia sportowo-rekreacyjne

 

Siłownia

Poniedziałek 15.00

Środa

17.00

Sala gimnastyczna

 

Saperów

5 Pietrulewicz Teresa Koło młodych ekonomistów Środa

13.30

Czwartek

7.10

10
6 Kurzawska Anna Koło matematyczne Czwartek

7.10

18a
7 Barcińska Dorota Koło miłośników geografii Poniedziałek

15.00

30
8 Uściński Grzegorz Koło młodych prawników Czwartek

15.00

12a
9 Maliszewska Barbara Koło miłośników języka polskiego Wtorek

14.10

16a
10 Gutowska Monika Koło języka angielskiego Poniedziałek

14.10

8
11 Górecka Małgorzata

Guzenda Anna

Koło wolontariatu i PCK Poniedziałek 15.00  
12 Zgatat-Łoziński Dariusz Koło miłośników historii Czwartek

12.15

3
13 Ruta Katarzyna Koło polonistyczne Wtorek

14.10

 
14 Skrzypczyk Danuta Koło dla zainteresowanych rachunkowością Wtorek

15.00

Co 2 tydzień

21
15 Nowakowska Aleksandra Koło miłośników języka polskiego Czwartek

14.10

13
16 Burek Piotr Koło języka niemieckiego Środa

10.40

19a
17 Jaranowska Jolanta Koło geograficzne – poznaj świat Poniedziałek

12.30

30
18 Frankowska Aleksandra Koło języka rosyjskiego Środa

13.20

5
19 Mikusik Ewa Zajęcia sportowe dla chętnych Środa

15.00

Sala gimnastyczna
20 Arendt Marta Koło zainteresowań reklamą Poniedziałek

14.15

26
21 Sieprawska Iwona Koło zainteresowań – z rachunkowością da się żyć Środa

14.10

6a
22 Łukaszewicz Irena Logistyka – „Zostań mistrzem” Co 2 tydzień 11a
23 Osmańska Iwona Koło zainteresowań – rachunkowość w praktyce Piątek

13.10

Co 2 tydzień

10a
24 Drozd Bogusława „Komputerowe systemy zarządzania firmą” Wtorek

14.10

28