Oferta zajęć pozalekcyjnych


Oferta zajęć pozalekcyjnych

w roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkół Ekonomicznych

i Ogólnokształcących

w Elblągu

 

Lp. Nazwisko i imię Rodzaj prowadzonych zajęć Termin Sala
1 Domżał Joanna Koło dla zainteresowanych biologią Poniedziałek 8.00 24
2 Rekść Martyna Koło matematyczne Piątek
12.20
4a
3 Dorociak Wioletta Zajęcia sportowo-rekreacyjne Czwartek
15.00
Sala gimnastyczna
4 Mazuś Janusz Zajęcia sportowo-rekreacyjne
 
Siłownia
Poniedziałek 15.00
Środa
17.00
Sala gimnastyczna
 
Saperów
5 Pietrulewicz Teresa Koło młodych ekonomistów Środa
13.30
Czwartek
7.10
10
6 Kurzawska Anna Koło matematyczne Czwartek
7.10
18a
7 Barcińska Dorota Koło miłośników geografii Poniedziałek
15.00
30
8 Uściński Grzegorz Koło młodych prawników Czwartek
15.00
12a
9 Maliszewska Barbara Koło miłośników języka polskiego Wtorek
14.10
16a
10 Gutowska Monika Koło języka angielskiego Poniedziałek
14.10
8
11 Górecka Małgorzata
Guzenda Anna
Koło wolontariatu i PCK Poniedziałek 15.00  
12 Zgatat-Łoziński Dariusz Koło miłośników historii Czwartek
12.15
3
13 Ruta Katarzyna Koło polonistyczne Wtorek
14.10
 
14 Skrzypczyk Danuta Koło dla zainteresowanych rachunkowością Wtorek
15.00
Co 2 tydzień
21
15 Nowakowska Aleksandra Koło miłośników języka polskiego Czwartek
14.10
13
16 Burek Piotr Koło języka niemieckiego Środa
10.40
19a
17 Jaranowska Jolanta Koło geograficzne – poznaj świat Poniedziałek
12.30
30
18 Frankowska Aleksandra Koło języka rosyjskiego Środa
13.20
5
19 Mikusik Ewa Zajęcia sportowe dla chętnych Środa
15.00
Sala gimnastyczna
20 Arendt Marta Koło zainteresowań reklamą Poniedziałek
14.15
26
21 Sieprawska Iwona Koło zainteresowań – z rachunkowością da się żyć Środa
14.10
6a
22 Łukaszewicz Irena Logistyka – „Zostań mistrzem” Co 2 tydzień 11a
23 Osmańska Iwona Koło zainteresowań – rachunkowość w praktyce Piątek
13.10
Co 2 tydzień
10a
24 Drozd Bogusława „Komputerowe systemy zarządzania firmą” Wtorek
14.10
28
25 Szałkiewicz Elżbieta Koło matematyczne Wtorek – IIIb LO – 13.20
Czwartek – IIIa LO – 12.25-14.05
Poniedziałek –IVa – 13.20
14
26 Gibas Kamila Koło z języka niemieckiego Czwartek
8.00
4