Z dumą informujemy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoły z Życiem” przyznany przez Fundację DKMS za zaangażowanie w projekt #KOMÓRKOMANIA.
Wyróżniona została również pani Alicja Pielak, która otrzymała tytuł „Pedagoga z Życiem” za organizację akcji i inspirowanie młodzieży do pomagania innym.
W roku szkolnym 2025/2026 w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu przeprowadzono trzy akcje rejestracji potencjalnych dawców szpiku, podczas których do bazy Fundacji DKMS dołączyło 90 nowych osób.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za otwarte serca i gotowość do niesienia pomocy.
Każda zarejestrowana osoba to realna szansa na uratowanie czyjegoś życia.