Inauguracja roku szkolnego 2024/2025

2 września o godz.10 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2024/2025.

Wszystkich zgromadzonych powitała dyrektor szkoły pani Kamila Boros. Na inauguracji obecni byli goście: pani Marzena Kodzik, dyrektor Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Olsztynie, pan dr hab. Krzysztof Sidorkiewicz, profesor Akademii Nauk Stosowanych oraz pani ppor. Agnieszka Krusińska z Wojskowego Centrum Rekrutacji.

To wyjątkowy dzień dla 65 dziewcząt i chłopców, którzy od dziś rozpoczęli naukę w naszej szkole w klasie Ia – profil technik ekonomista/technik reklamy i w klasie Ib – technik logistyk Oddział Przygotowania Wojskowego.

Pani Dyrektor życzyła młodzieży wytrwałości w dążeniu do celu oraz wielu sukcesów, które będą dla nich powodem do dumy. Uczniowie w codziennym szkolnym życiu zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc swoich nauczycieli.

A po części oficjalnej wszyscy rozeszli się do gabinetów na spotkanie z wychowawcami.

Z okazji nowego roku szkolnego Prezydent Elbląga, dr Michał Missan przysłał list z życzeniami dla całej społeczności szkolnej.