ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA ELBLĄŻAN I WSPARCIE DLA ZWIERZĄT

W dniach 10 i 11 grudnia 2022 roku odbędą się w Elblągu coroczne Świąteczne Spotkania Elblążan. Uczniowie klas Technik – Logistyk włączają się w akcję pomocy dla zwierząt z elbląskiego Schroniska OTOZ ANIMALS.

Będziemy zbierać karmę, koce, kołderki, żwirek a także kwestować do puszek i licytować m.in. choinki.

Bardzo prosimy o włączenie się do akcji całą społeczność szkolną!

W szkole zbieramy karmę mokrą i suchą dla psów i kotów oraz „gruby makaron”. Wymienione „dary” można wkładać do kartonów wystawionych przy harcówce.

Sytuacja zwierząt jest bardzo trudna . Nie możemy być obojętni na ich los. Otwórzmy nasze serca w ten świąteczny czas – także dla zwierząt.

Szczegóły Świątecznych Spotkań Elblążan oraz akcji i zbiórki znajdują na załączonym plakacie.

ppłk rez. Zbigniew Tuszyński