Zakończenie roku klas maturalnych

26 kwietnia 2024 roku pożegnaliśmy naszych Absolwentów.

Dzień ukończenia szkoły to dla każdego ucznia moment wyjątkowy i szczególny. To okazja do podsumowania pięcioletniego okresu nauki a także czas na refleksję, zadumę i wspomnienia.

Pani dyrektor Kamila Boros w swoim przemówieniu podziękowała naszym Absolwentom, że byli uczniami naszej Szkoły. Wspominała, jak nieśmiało przekraczali mury Szkoły, pełni obaw czy dadzą radę…czy znajdą przyjaciół.

Rozdane zostały świadectwa, dyplomy i nagrody dla sportowców, wolontariuszy i uczniów szczególnie udzielających się w życiu Szkoły. Koło Teatralne przygotowało zabawne przedstawienie a na koniec…sentymentalny film z udziałem naszych Absolwentów.

Żegnamy Was i życzymy, aby jak najwięcej Waszych marzeń się spełniło, żebyście zawsze czuli, że postępujecie w zgodzie ze sobą. Realizujcie wszystkie swoje pasje, żyjcie tak, aby towarzyszył Wam cały wachlarz emocji i budujcie mądrze swoją przyszłość.