Konkurs „English Fun”

W dniu 26.04.2023 w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych „English Fun”.

W konkursie udział wzięły trzyosobowe zespoły ze szkół : Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 16 i Szkoły Podstawowej nr 1.

Zadania konkursowe sprawdzały wiedzę na temat kultury i historii Zjednoczonego Królestwa, pisownię i przysłowia brytyjskie.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 19 w składzie: Nicole Stasiak, Nikodem Dorsz, Remigiusz Kowalik. Dwie pozostałe drużyny zdobyły taką samą ilość punktów. SP nr 4 reprezentowali: Lilianna Biller, Paulina Szymańska i Robert Wiśniewski, natomiast z SP 16 – Natasza Marciniak, Dominika Dul i Ignacy Kobyliński.

Poziom wiedzy uczestników był dość wysoki i bardzo wyrównany .

Organizatorami konkursu były nauczycielki języka angielskiego: Iwona Uler i Monika Gutowska.

Sponsorami nagród była firma komputerowa Koni i Wydawnictwo Macmillan . Słodki bufet i napoje zafundowały organizatorki.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty i nagrody rzeczowe. A po konkursie… loteria, w której każdy uczeń wylosował atrakcyjny podarunek.