Olimpiady przedmiotowe

W listopadzie w naszej szkole odbyły się szkolne etapy olimpiad przedmiotowych:

• Konkurs Wiedzy z Zarządzania i Ekonomii, organizowanego przez Wydział Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W konkursie wzięło udział 11 uczniów naszej szkoły
  • 6 edycja Olimpiady Statystycznej .W zawodach wzięło udział 27 uczniów. Do etapu Okręgowego zakwalifikowali się: Patryk Gołąb (kl. 2d), Artur Frajny (kl. 4d) i Emilia Kalinowska (kl. 4e)
  • XXXVI edycja Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. W olimpiadzie udział wzięło 12 uczniów.
  • VII Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna organizowana przez Uniwersytet Gdański. W olimpiadzie wzięło udział 28 uczniów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszych etapach konkursów.